KARRIER

Az EDU&FUN csapatába oktatót keresünk!

Küldetésünk, hogy jövőálló tudást adjunk át gyerekcentrikus, játékos módszerekkel, innovatív, inspiráló környezetben.

Olyan oktatót keresünk, aki nyitott az új technológiák megismerésére, szeret és tud is csapatban dolgozni, de az önálló munkavégzéstől sem riad meg.

Ha magadra ismersz, küldd el fényképes önéletrajzodat és rövid motivációs leveled az info@edufun.hu emailcímre.

Elvárások:

  • releváns főiskolai vagy egyetemi végzettség (óvópedagógus, tanító, tanár, gyógypedagógia, pszichológia)
  • kreativitás, rugalmasság
  • gyerekcentrikus attitűd
  •  jó szervező-, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • nyitottság az új technológiák megismerésére
  • korszerű informatikai ismeretek

Feladatok, amik rád várnak:

  • alkotópedagógiai foglalkozások megtartása és népszerűsítése a Maker's Red Box kurzusaival
  • iskolai foglalkozások és különböző szakköri tevékenységek megtervezése és megtartása különböző oktató robotokkal (Dash, Sphero, Ozobot, Lego, Makeblock, Dobot)
  • szakkörök és nyári táborok tervezése és vezetése
  • együttműködés a foglalkozástervek, oktatócsomagok készítésében
  • eszközök előkészítése, napra készen tartása a programokhoz
  • alkalmanként vidéki oktatási feladatok ellátása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelv ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély
  • 3D nyomtató/lézervágó eszközök felhasználó szintű ismerete
  • blokkprogramozásban való tapasztalat
  • oktató robotok, korszerű oktató szoftverek ismerete
  • folyamatos tanulási hajlandóság
  • azonnali munkakezdés
  • saját gépjármű

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a motivációs leveledet és fényképes önéletrajzodat az info@edufun.hu emailcímre!